logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Абітурієнтам з Криму

Соціальна реклама "Рівність прав на освіту"

Ролик створено юними журналістами, науковцями з Донбасу та Криму, учасниками Дитячої медіа-студії "ПТАХИ" під час Міжнародної зеленої медіа школи в липні 2016 р. (організатор: Фонд "Відкрита політика"). В серпні 2016 р. отримав статус соціальної реклами.


 Покрокова інструкція: як отримати дублікат документів про закінчення навчального закладу

Зважаючи на численну кількість звернень мешканців Донецької та Луганської областей та анексованого Криму, що через проведення АТО втратили свої документи про освіту українського  зразка та не володіють інформацією, як їх оперативно відновити, радимо звернутись до такого алгоритму дій


Випускникам із АР Крим, м. Севастополь та зони АТО у 2016 році надано право вибору форми проходження ДПА: у формі ЗНО або у формі випускних іспитів в школах (також очікуються відповідні зміни до Правил прийому до ВНЗ).

Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України від 04 травня 2016 року № 480 "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 вересня 2015 року № 940" 

Згідно з додатком до наказу особи, місце проживання яких є територія, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та особи, які проживають на тимчасово окупованій території, мають право самостійно обирати форму проведення ДПА: у формі зовнішнього незалежного оцінювання або у навчальних закладах на території Луганської і Донецької областей (де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації) та інших регіонів України за завданнями, укладеними навчальними закладами)

Всім, хто хоче вступити до ВНЗ в Україні:

Контакти органів управління освітою ОДА
Макет покрокової інструкції "7 кроків для отримання українських атестатів школярами Донбасу, Криму"
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.