logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Виготовлення дублікатів сертифікатів ЗНО

Кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право на отримання дубліката сертифіката у разі його втрати або пошкодження. Процедура повторного виготовлення сертифікатів здійснюється відповідно до Інструкції про порядок виготовлення дублікатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.01.2014 р. №35, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.02.2014 р. за №214/24991.

Виготовлення дублікатів сертифікатів здійснюють Український та регіональний центри оцінювання якості освіти на підставі письмового звернення (заяви) абітурієнта. У заяві зазначається причина виготовлення дубліката сертифіката (втрата або пошкодження оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання).

Дублікат Сертифіката надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на поштову адресу, яку вказав заявник, АБО видається заявникові (уповноваженому ним представникові) особисто у разі зазначення цієї вимоги у заяві про виготовлення дубліката Сертифіката.

Виготовлення дубліката Сертифіката здійснюється за рахунок коштів фізичної особи, яка його замовила.

Заяви, оформлені без дотримання вимог цієї інструкції, повертаються заявникові з відповідними письмовими роз’ясненнями. Дублікат Сертифіката не виготовляється.

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ

 Заяви про виготовлення дубліката Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання подаються до регіонального центру за Формою.

 Якщо замовник бажає отримати дублікат Сертифіката ПОШТОЮ, вартість послуги включає витрати на виготовлення дубліката та витрати на доставку поштового відправлення (Квитанція №1 про компенсацію витрат на виготовлення та доставку дубліката). 

Якщо замовник бажає отримати дублікат Сертифіката ОСОБИСТО в регіональному центрі, вартість послуги включає витрати на виготовлення дубліката (Квитанція №2 про компенсацію витрат на виготовлення дубліката).

 До заяви додаються: 

  • копія документа, що засвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання (обов’язково);
  • копія платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката Сертифіката (обов’язково);
  • дві фотокартки розміром 3 х 4 см (обов’язково), одна з яких наклеюється на заяву;
  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (у разі пошкодження);
  • два пластикових файли формату А4 для зберігання документів. 

На КОПІЇ документа, що засвідчує особу, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка подала заяву, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

 

 

К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.