logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Виготовлення дублікатів сертифікатів ЗНО

Кожен учасник зовнішнього незалежного оцінювання має право на отримання дубліката сертифіката у разі його втрати або пошкодження. Процедура повторного виготовлення сертифікатів здійснюється відповідно до Інструкції про порядок виготовлення дублікатів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16.01.2014 р. №35, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 04.02.2014 р. за №214/24991.

Виготовлення дублікатів сертифікатів здійснюють Український та регіональний центри оцінювання якості освіти на підставі письмового звернення (заяви) абітурієнта. У заяві зазначається причина виготовлення дубліката сертифіката (втрата або пошкодження оригіналу сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання).

Дублікат Сертифіката надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення на поштову адресу, яку вказав заявник, АБО видається заявникові (уповноваженому ним представникові) особисто у разі зазначення цієї вимоги у заяві про виготовлення дубліката Сертифіката.

Виготовлення дубліката Сертифіката здійснюється за рахунок коштів фізичної особи, яка його замовила.

Заяви, оформлені без дотримання вимог цієї інструкції, повертаються заявникові з відповідними письмовими роз’ясненнями. Дублікат Сертифіката не виготовляється.

ДУБЛІКАТИ СЕРТИФІКАТІВ
ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.