logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Заяви про виготовлення дубліката Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання подаються до регіонального центру за Формою.

Якщо замовник бажає отримати дублікат Сертифіката ПОШТОЮ, вартість послуги включає витрати на виготовлення дубліката та витрати на доставку поштового відправлення (Квитанція №1 про компенсацію витрат на виготовлення та доставку дубліката).

Якщо замовник бажає отримати дублікат Сертифіката ОСОБИСТО в регіональному центрі, вартість послуги включає витрати на виготовлення дубліката (Квитанція №2 про компенсацію витрат на виготовлення дубліката).

До заяви додаються:

  • копія документа, що засвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація учасника зовнішнього незалежного оцінювання (обов’язково);
  • копія платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення дубліката Сертифіката (обов’язково);
  • дві фотокартки розміром 3 х 4 см (обов’язково), одна з яких наклеюється на заяву;
  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (у разі пошкодження);
  • два пластикових файли формату А4 для зберігання документів.

На КОПІЇ документа, що засвідчує особу, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка подала заяву, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

 

Назад

К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.