logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Перелік новин
12 вересня відбувся семінарів в м. Олешки
Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти ініційовано проведення протягом вересня-листопада 2018 року низки науково-методичних семінарів з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти, учасниками яких можуть бути представники органів управління освітою, керівники закладів освіти, педагоги, методисти. Один із таких семінарів відбувся 12 вересня в м. Олешки на запрошення Управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Олешківської районної державної адміністрації (начальник – Зарівний Олександр Григорович) та комунальної установи «Олешківський районний методичний кабінет» Олешківської районної ради (завідувачка – Павлова Оксана Володимирівна). Учасники семінару – керівники закладів загальної середньої освіти, методисти – спільно із заступником директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Назаренко…
30 серпня 2018 року у м. Гола Пристань відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників
30 серпня 2018 року у м. Гола Пристань відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників, в якій брала участь Світлана Федорівна Одайник, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, доктор філософії, доцент. Світлана Федорівна висвітлила особливості та результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році, подякувала педагогічним працівникам за роботу на пунктах проведення ЗНО й оголосила подяку Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлані Миколаївні Мельничук, відповідальній за проведення зовнішнього оцінювання в Голопристанському окрузі зовнішнього оцінювання, методисту Голопристанського міського методичного кабінету.
29 серпня 2018 року в м. Олешки відбулася районна серпнева конференція освітян
29 серпня 2018 року в м. Олешки відбулася районна серпнева конференція освітян, у якій брали участь керівники району, представники закладів освіти, методисти. Серед питань, які обговорювалися у педагогічному колі, особливу увагу було привернуто до результатів зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти випускниками 2018 року. З підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пропозиціями щодо взаємодії органів управління освітою на рівні Олешківського району та новостворених об’єднаних територіальних громад учасників конференції ознайомила Людмила Миколаївна Назаренко, заступник директора Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктор педагогічних наук. Вона також подякувала всім педагогічним працівникам, які залучалися до роботи пунктів проведення…
 ВІДБУВАЄТЬСЯ ЄДИНЕ ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ (ЄФВВ)
13.07.2018 року відбувається єдине фахове вступне випробування. В регіоні працює 3 пункти тестування, з них 2 у Миколаївській області та 1 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування залучено 100 осіб, 64 у Миколаївській області, 36 у Херсонській.  Для проходження тестування зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 387, з Херсонської області - 218. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 87,3% (338 учасників), у Херсонській - 89,9% (196 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ХІМІЇ
11.07.2018 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. В регіоні працює 1 пункт проведення ЗНО у Херсонській області. Для роботи на пункті тестування залучено 7 осіб.  Для тестування з хімії зареєструвалось учасників з Херсонської області - 17. За оперативною інформацією явка учасників склала - 64,7% (11 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ЄДИНИЙ ВСТУПНИЙ ІСПИТ (ЄВІ)
11.07.2018 року відбувається єдиний вступний іспит з іноземної мови. В регіоні працює 5 пунктів тестування, з них 3 у Миколаївській області та 2 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування залучено 198 осіб, 110 у Миколаївській області, 88 у Херсонській.  Для проходження тестування зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 668, з Херсонської області - 512. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 86,2% (576 учасників), у Херсонській - 80,7% (413 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ФІЗИКИ
10.07.2018 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. В регіоні працює 1 пункт проведення ЗНО у Херсонській області. Для роботи на пункті тестування залучено 7 осіб.  Для тестування з географії зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 1, з Херсонської області - 8. За оперативною інформацією явка учасників склала - 55,5% (5 учасників).
 ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ
09.07.2018 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з географії. В регіоні працює 4 пункти проведення ЗНО, з них 2 у Миколаївській області та 2 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування було залучено 14 осіб, 6 у Миколаївській області, 8 у Херсонській. Для тестування з географії зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 5, з Херсонської області - 9. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 80% (4 учасників), у Херсонській - 77,8% (7 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
06.07.2018 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. В регіоні працює 6 пунктів проведення ЗНО, з них 3 у Миколаївській області та 3 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування було залучено 20 осіб, 9 у Миколаївській області, 11 у Херсонській. Для тестування з історії України зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 24, з Херсонської області - 44. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 83,3% (20 учасників), у Херсонській - 72,2% (34 учасника).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З БІОЛОГІЇ
05.07.2018 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з біології. В регіоні працює 2 пункти проведення ЗНО, з них 1 у Миколаївській області та 1 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування було залучено 19 осіб, 10 у Миколаївській області, 9 у Херсонській. Для тестування з біології зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 11, з Херсонської області - 30. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 72,3% (8 учасників), у Херсонській - 90% (27 учасників).
1 2 3 15 16 17
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.