logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
16.02.2017

16 лютого 2017 року Херсонським регіональним центром оцінювання якості освіти була проведена веб-нарада з актуальних питань ЗНО для  відповідальних за пункти реєстрації та формування комплектів реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року.

          Заступник директора Рудік О.В. ознайомила зі спільним наказом МОН та МОЗ України від 29.08.2016 №1027/900 « Деякі питання участі в зовнішньому незалежному оцінюванні та вступних іспитах осіб, які мають певні захворювання та/або патологічні стани, інвалідність».

          Директор Херсонського РЦОЯО Кирпенко М.Ю. зупинився на підсумках реєстрації на пробне ЗНО 2017 року, порівняльному аналізі участі  в пробному тестуванні випускників Миколаївської та Херсонської областей  2010-1017 років, результатах анкетування учасників пробного ЗНО на сайті Херсонського РЦОЯО.

          Провідний спеціаліст Музика Н.В. розповіла про помилки, виявлені при обробці реєстраційних документів учасників ЗНО 2017 року.

Наприкінці спілкування директор Херсонського РЦОЯО Кирпенко М.Ю. відповів на питання учасників вебінару.

Матеріали веб-наради розміщено за посиланням

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.