logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Випускники закладів загальної середньої освіти та педагоги Миколаївщини гостинно зустріли працівників Херсонського РЦОЯО
19.12.2017


18 грудня 2018 року відбулися зустрічі працівників Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з випускниками закладів загальної середньої освіти та педагогами м. Южноукраїнська і м. Первомайська. Так на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 та Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями одинадцятих класів та їхніми класними керівниками. Такі зустрічі надають можливість випускникам 2018 року ознайомитися з особливостями проведення ЗНО та пробного ЗНО, основними положеннями проведення ДПА, отримати відповіді на запитання.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.