logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
30 серпня 2018 року у м. Гола Пристань відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників
31.08.2018

30 серпня 2018 року у м. Гола Пристань відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників, в якій брала участь Світлана Федорівна Одайник, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, доктор філософії, доцент.

Світлана Федорівна висвітлила особливості та результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році, подякувала педагогічним працівникам за роботу на пунктах проведення ЗНО й оголосила подяку Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлані Миколаївні Мельничук, відповідальній за проведення зовнішнього оцінювання в Голопристанському окрузі зовнішнього оцінювання, методисту Голопристанського міського методичного кабінету.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.