logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Засідання «круглого столу» викладачів математики закладів професійної (професійно-технічної) освіти
26.11.2018

22 листопада 2018 року Науково-методичним Центром професійної освіти у Херсонській області на базі Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії відбувся «круглий стіл» викладачів математики з теми «Стратегія і практика підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики», в якому взяла участь Горбушина Олександра Дмитрівна, методист Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти. У своєму виступі вона проаналізувала результати проведення ЗНО з математики у 2018 році, торкнулася особливостей проведення зовнішнього оцінювання в 2019 році, запропонувала методику підготовки учнів/студентів до успішного складання тестів з математики.

Усі учасники круглого столу жваво обговорювали отриману інформацію з поданої теми, ділились власним досвідом. На завершення педагоги/викладачі отримали рекомендаційні матеріали на електронні носії.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.