logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Ознайомлення з сертифікаційною роботою

У разі виникнення бажання ознайомитися зі своєю сертифікаційною роботою з певного предмета учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати запит, заповнивши відповідну форму на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, доступ до якої здійснюється за номером Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та PIN-кодом, указаним у ньому.

Прийом запитів щодо ознайомлення з сертифікаційною роботою відбувається протягом тридцяти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета.

Зображення сертифікаційної роботи розміщується на інформаційній сторінці учасника зовнішнього незалежного оцінювання, створеній на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти, не пізніше П’ЯТИ робочих днів із дня подання запиту.

Видача копії сертифікаційної роботи

Видача засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт здійснюється відповідно до Порядку видачі засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт, затвердженого наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 23 березня 2015 року № 24 «Про затвердження Порядку видачі засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт».

Виготовлення копії сертифікаційної роботи здійснює відповідний регіональний центр оцінювання якості освіти на підставі письмового звернення (далі – заява) учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

Прийом заяв щодо видачі копії сертифікаційної роботи відбувається із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета до 31 грудня наступного року.

Виготовлення та надсилання копії сертифікаційної роботи здійснюється за рахунок коштів фізичної особи, яка здійснила замовлення.

Щоб отримати копію сертифікаційної роботи, учаснику необхідно надіслати ПОШТОЮ до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти заяву за  Формою

У заяві повинно бути вказано: прізвище, ім’я, по батькові учасника зовнішнього незалежного оцінювання; назву, серію, номер документа, що посвідчує його особу; місце проживання; контактний номер телефону; суть прохання; дату написання та підпис заявника

До заяви додаються копії:

  • документа, на підставі якого здійснювалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні;
  • платіжної квитанції про відшкодування витрат на виготовлення та пересилання копії сертифікаційної роботи (РЕКВІЗИТИ для здійснення оплати за виготовлення засвідченої копії сертифікаційної роботи );
  • сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

До розгляду приймаються заяви, що надіслані ПОШТОЮ учасником зовнішнього незалежного оцінювання або його законним представником.

Заяви, оформлені без дотримання вимог ПОРЯДКУ видачі засвідчених копій виконаних сертифікаційних робіт, повертаються з відповідними письмовими роз’ясненнями. Копія сертифікаційної роботи не виготовляється.

К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.