logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Зміни персональних даних вносяться у випадках зміни прізвища, імені, по-батькові, документа, за яким здійснювалася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, або помилки при внесенні реєстраційних даних (ПІБ, документ, дата народження).

У разі зміни персональних даних абітурієнт подає заяву про внесення змін до персональних даних.

До заяви додаються:

  • КОПІЯ документа, що засвідчує особу на дату подання заяви (обов’язково);
  • КОПІЯ свідоцтва про шлюб або розірвання шлюбу, зміну імені, усиновлення тощо (обов’язково).

На копіях документів, що подаються для розгляду, повинен бути напис про засвідчення документа, що складається зі слів: «Згідно з оригіналом» (без лапок), особистого підпису особи, яка подала заяву, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії.

Дублікат Сертифіката у разі змін персональних даних НЕ ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ, зміни вносяться лише до бази даних абітурієнтів-учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Замовник отримує Повідомлення про зміну персональних даних особисто в Херсонському регіональному оцінювання центрі якості освіти (повідомлення потрібно взяти з собою разом з іншими документами, необхідними для допуску на пункт проходження ЗНО).

Матеріали розгляду заяв про виготовлення дублікатів сертифікатів зберігаються з дотриманням вимог чинного законодавства.

У разі потреби повідомлення може бути відправлено поштовим зв’язком (у такому випадку до документів необхідно додати конверт із марками на суму 9 грн. для зворотної відправки рекомендованим листом).

Адреса Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти:

73026, м. Херсон, вул. Потьомкінська, 96

тел. (0552) 46-00-55

 

Назад

К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.