logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Перевірка надходження листа за штрих-кодом

Цінним та рекомендованим відправленням на пошті присвоюється штрих-кодовий ідентифікатор, за яким можна відстежити одержання листа адресатом. Він складається з 13 цифр, перші 5 з яких – індекс того поштового відділення, з якого Ви відправляли лист. Номер штрих-коду зазначено у квитанції (чеку), який Ви отримуєте у відділенні поштового зв’язку після відправки документів.

Якщо Ви відправляли документи кур’єрською службою ("Нова пошта", "Міст експрес" та ін.), укажіть номер, зазначений у документі, який Ви отримали після відправки (квитанція, накладна тощо).

Увага! Будьте уважні при пошуку номера штрих-коду у квитанції – там також можуть бути зазначені інші числові коди (ПН, ФН тощо).

Якщо Ви відправляли комплект документів НЕ рекомендованим листом, тобто не маєте номера штрих-коду для відстеження, для пошуку інформаціїї введіть ПІБ відправника листа.

За номером штрих-коду Ви зможете перевірити ТІЛЬКИ факт надходження Вашого листа до Херсонського РЦОЯО. Для контролю за станом Вашої реєстрації скористайтеся функцією перевірки стану заяви – реєстраційної картки.


 
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.