logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
26 вересня у м. Миколаєві відбувся регіональний семінар
27.09.2018

З метою здійснення аналізу підсумків проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, й окреслення завдань з підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році 26 вересня у м. Миколаєві відбувся регіональний семінар за участі працівників, до повноважень яких належить питання зовнішнього незалежного оцінювання на рівні міста (району, ОТГ).

Учасники семінару отримали можливість ознайомитися більш детально з результатами ЗНО, які були представлені директором Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Максимом Юрійовичем Кирпенко. Глибокий аналіз регіональних показників успішності складання зовнішнього оцінювання випускниками закладів освіти Миколаївської області представили Людмила Володимирівна Трубнікова, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Оксана Анатоліївна Кулешова, завідувач навчально-методичної лабораторії моніторингу якості освіти та сертифікації МОІППО.

Важливість здійснення аналізу результатів зовнішнього оцінювання задля окреслення виважених кроків щодо поліпшення якості загальної середньої освіти у своєму виступі підкреслила заступник директора Департаменту освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації Наталія Вікторівна Сокульська.

Учасники регіонального семінару подякували організаторам за змістовну роботу; кожен із них отримав збірку інформаційно-статистичних матеріалів за підсумками зовнішнього оцінювання.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.