logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Абітурієнтам з ТОТ
 ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ З ТОТ ТА ВПО
НМТ-2023: ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ВСТУПНИКАМ ІЗ ТОТ
ЯК ПОДАТИ ДОКУМЕНТИ ДО ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ВСТУПНИКАМ ІЗ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ?

Як скласти НМТ, якщо ви знаходитесь на тимчасово окупованій території?
  • ви можете зареєструватися для участі в НМТ та чекати на деокупацію тимчасово окупованих територій або намагатися виїхати на підконтрольну Україні територію. Якщо ви зареєструєтесь для проходження НМТ, не зможете виїхати та з’явитися вчасно до пункту проведення, то у Вас є можливість впродовж трьох календарних днів з урахуванням дня тестування, написати заяву для участі у додатковій сесії НМТ.
  • також з 5 по 12 червня 2023 року триватиме додатковий період реєстрації для учасників, які не змогли зареєструватися у основний період. Для таких учасників передбачається проведення додаткової сесії в період з 11 по 27 липня 2023 року.
  • існує можливість вступу до закладів вищої освіти без НМТ. За прикладом минулого року, випускники з тимчасово окупованих територій вступали до закладів вищої освіти за співбесідою без проходження НМТ. Інформація стосовного такого алгоритму дій у 2023 році на даний момент невідома. Роз’яснення даного варіанту дій очікується на інформаційних ресурсах МОН орієнтовно у травні 2023 року.
Як подати документи до закладу вищої освіти вступникам із тимчасово окупованих територій?

 Контакти освітніх центрів
 Покрокові інструкції
Перелік освітніх центрів «Крим-Україна»
 
К сожалению ваше время вышло