logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Перелік новин
ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ЄВІ
Наказом Міністерства освіти і науки України буде визначено терміни проведення спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту  та реєстрації вступників для участі в ній. 05 листопада 2019 року відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ, яка проводитиметься за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб для вступників, які: зареєструвалися для участі в єдиному вступному іспиті, але бажають повторно скласти ЄВІ; не зареєструвалися для участі в основній сесії ЄВІ. Радимо обов’язково уточнити, чи передбачені Правилами прийому закладів вищої освіти додаткові строки прийому заяв, конкурсного відбору та зарахування в магістратуру. Реєстрація вступників для участі в спеціально організованій сесії ЄВІ триватиме  з 07 до 15 жовтня 2019 року. Її здійснюватиме приймальна комісія одного…
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ХІМІЇ
11.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. В регіоні працює 2 пункти проведення ЗНО, з них 1 у Миколаївській області та 1 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування було залучено 10 осіб, 5 у Миколаївській області, 5 у Херсонській. Для тестування з хімії зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 1, з Херсонської області - 11. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 100% (1 учасник), у Херсонській - 63,6% (7 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ГЕОГРАФІЇ
10.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з географії. В регіоні працює 2 пункти проведення ЗНО, з них 1 у Миколаївській області та 1 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування було залучено 10 осіб, 5 у Миколаївській області, 5 у Херсонській. Для тестування з географії зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 1, з Херсонської області - 5. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 0% (0 учасників), у Херсонській - 100% (5 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З БІОЛОГІЇ
09.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з біології. В регіоні працює 3 пункти проведення ЗНО, з них 1 у Миколаївській області та 2 у Херсонській, з них 2 на базі загальноосвітніх навчальних закладів, 1 на базі установ виконання покарань. Для роботи на пунктах тестування було залучено 14 осіб, 5 у Миколаївській області, 9 у Херсонській. Для тестування з біології зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 2, з Херсонської області - 25. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 100% (2 учасника), у Херсонській - 92% (23 учасника).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ
08.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. В регіоні працює 4 пункти проведення ЗНО, з них 1 у Миколаївській області та 3 у Херсонській, з них 2 на базі загальноосвітніх навчальних закладів, 2 на базі установ виконання покарань. Для роботи на пунктах тестування було залучено 20 осіб, 7 у Миколаївській області, 13 у Херсонській. Для тестування з історії України зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 29, з Херсонської області - 44. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 82,8% (24 учасника), у Херсонській - 86,3% (38 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
05.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови. В регіоні працює 3 пункти проведення ЗНО, з них 2 у Миколаївській області та 1 у Херсонській, з них 2 на базі загальноосвітніх навчальних закладів, 1 на базі установ виконання покарань. Для роботи на пунктах тестування було залучено 14 осіб, 7 у Миколаївській області, 7 у Херсонській. Для тестування з англійської мови зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 10, з Херсонської області - 27. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 80% (8 учасників), у Херсонській - 96,3% (26 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ЄДИНЕ ФАХОВЕ ВСТУПНЕ ВИПРОБУВАННЯ
04.07.2019 року відбувається єдине фахове вступне випробування. В регіоні працює 2 пункти тестування, з них 1 у Миколаївській області та 1 у Херсонській. Для роботи на пунктах тестування залучено 87 осіб, 44 у Миколаївській області, 43 у Херсонській.  Для проходження тестування зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 293, з Херсонської області - 263. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 83% (244 учасника), у Херсонській - 90,9% (239 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ФІЗИКИ
04.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. В регіоні працює 3 пункти проведення ЗНО, з них 2 у Миколаївській області та 1 у Херсонській, з них 2 на базі загальноосвітніх навчальних закладів, 1 на базі установ виконання покарань. Для роботи на пунктах тестування було залучено 12 осіб, 7 у Миколаївській області, 5 у Херсонській. Для тестування з фізики зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 2, з Херсонської області - 8. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 100% (2 учасника), у Херсонській - 62,5% (5 учасників).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ
03.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. В регіоні працює 6 пунктів проведення ЗНО, з них 3 у Миколаївській області та 3 у Херсонській, з них 2 на базі загальноосвітніх навчальних закладів, 4 на базі установ виконання покарань. Для роботи на пунктах тестування було залучено 31 особу, 11 у Миколаївській області, 20 у Херсонській. Для тестування з української мови і літератури зареєструвалось учасників з Миколаївської області - 19, з Херсонської області - 88. За оперативною інформацією явка учасників у Миколаївській області склала - 89% (17 учасників), у Херсонській - 92% (81 учасник).
ВІДБУВАЄТЬСЯ ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ
02.07.2019 року відбувається додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання з іспанської мови. В регіоні працює 1 пункт проведення ЗНО у Херсонській області. Для роботи на пункті тестування було залучено 5 осіб. Для тестування з іспанської мови зареєструвалось 2 учасника. За оперативною інформацією явка склала 100% (2 учасника).
1 2 3 20 21 22
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.