logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
11 грудня 2018 року у м. Берислав відбувся інформаційно-методичний семінар
13.12.2018

11 грудня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Бериславських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та № 3 (начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталя Владиславівна Стаднік) відбувся інформаційно-методичний семінар з питань підготовки та проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Заступник директора Херсонського РЦОЯО Людмила Миколаївна Назаренко ознайомила учасників зустрічі з нормативно-правовою базою проведення зовнішнього оцінювання 2019 року, термінами пробного ЗНО, особливостями реєстрації випускників для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Методистами Херсонського РЦОЯО проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з учнями 10-11 класів та їх батьками щодо особливостей ЗНО-2019 та особливостей проведення пробного тестування.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.