logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Триває підготовка осіб, які залучаються до виконання обов’язків, пов’язаних із реєстрацією для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.
17.01.2019

15 січня 2019 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради відбувся семінар для представників закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва і закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти Миколаївської області, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники зустрічі ознайомилися з нормативно-правовими документами з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році, зокрема щодо реєстрації осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Директором Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Кирпенко Максимом Юрійовичем та заступником директора Назаренко Людмилою Миколаївною були проведені відповідні інструктажі для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів і відповідальних за пункти реєстрації.

У проведенні заходу брали участь Трубнікова Людмила Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Кулешова Оксана Анатоліївна, завідувач навчально-методичної лабораторії моніторингу якості освіти та сертифікації Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.