logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Підготовка осіб, які залучаються до виконання обов’язків, пов’язаних із реєстрацією для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в Херсонській області
23.01.2019

23 січня 2019 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради відбувся семінар для представників закладів загальної середньої освіти м. Херсону і закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти Херсонської області, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники зустрічі ознайомилися з нормативно-правовими документами з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році, зокрема щодо реєстрації осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Директором Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Кирпенко Максимом Юрійовичем та заступником директора Назаренко Людмилою Миколаївною були проведені відповідні інструктажі для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів і відповідальних за пункти реєстрації.

У проведенні заходу брали участь Одайник Світлана Федорівна, доктор філософії, доцент, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти, Біла Лариса Вікторівна, завідувач навчально-методичної лабораторії зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти, Дичок Світлана Миколаївна, методист зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти Херсонської академії неперервної освіти.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло
Вхід для відповідальних за ЗНО.

Якщо Ви - відповідальна особа за ЗНО в місті/районі чи навчальному закладі або ж керівник навчального закладу - введіть ПІБ, Вашу посаду (згідно штатного розкладу), введіть логін та пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти за логіном/паролем» для переходу до Вашої сторінки.