logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
16 грудня 2019 року у Білозерці відбувся інформаційно-методичний семінар
17.12.2019

16 грудня 2019 року у Білозерці відбувся інформаційно-методичний семінар для керівників закладів освіти Білозерської селищної ради Білозерського району, Музиківської, Станіславської ОТГ та вчителів української мови і літератури, математики, початкових класів.

Методисти організаційно-технологічного відділу Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Дмитрівна Горбушина і Наталія Юріївна Черниш ознайомили педагогів із особливостями підготовки учнів до складання ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури, математики.

Заступник директора Центру Людмила Миколаївна Назаренко представила вчителям початкових класів результати загальнодержавного моніторингу стану сформованості в четверокласників читацької та математичної компетентностей та провела навчання представників закладів освіти – осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів здобувачів освіти.

Також відбулася зустріч з учнями та їхніми батьками з питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання, пробного ЗНО у 2020 році.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло