logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ
26.10.2020

21 жовтня 2020 року відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство між обласними інститутами післядипломної педагогічної освіти, академіями неперервної освіти та Українським і регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Меморандум ставить на меті регулювання співпраці між інституційно самостійними і незалежними установами, до основних або побічних функцій яких належить проведення освітніх оцінювань в Україні. Об’єднання зусиль сторін-підписантів Меморандуму сприятиме ефективній організації та проведенню в регіонах України освітніх оцінювань міжнародного, загальнодержавного та/або регіонального рівнів, а також отриманню надійних даних за результатами оцінювань, використанню цих результатів для підвищення якості освіти як на загальнодержавному, так і на регіональних рівнях.

Водночас хочемо наголосити, що кожна зі сторін уже зробила значний внесок в організацію та проведення в регіонах таких освітніх оцінювань, як: зовнішнє незалежне оцінювання, вступні іспити до магістратури, міжнародне порівняльне дослідження PISA та моніторингове дослідження якості початкової освіти.

Переглянути засідання щодо підписання Меморандуму про співпрацю та партнерство можна на YouTube каналі Українського центру.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло