logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Відбулися інформаційно-методичні вебінари з підготовки ЗНО-2021
28.10.2020

19-20 жовтня 2020 року в режимі онлайн відповідальною особою за проведення ЗНО в Баштанському окрузі Іриною Левицькою спільно з працівниками Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти проведено інформаційно-методичні вебінари з питань підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році за участі учителів української мови і літератури та математики, історії України та іноземної мови.

Заступник директора Херсонського РЦОЯО Людмила Назаренко висвітлила особливості підготовки здобувачів освіти до складання державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, надала педагогам методичні рекомендації. Наголосила, звернути особливу увагу на характеристики сертифікаційних робіт з української мови, української мови і літератури й математики, оскільки сертифікаційні роботи з цих навчальних предметів було оновлено.

Учителі-предметники ознайомилися із структурою та змістом сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, а також з схемою нарахування тестових балів і кількість балів, які можна отримати, правильно виконавши всі завдання тесту.

Участь у заходах взяли 25 педагогів закладів освіти Баштанської ОТГ.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло