logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Спільна веб-конференція Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти і Методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради
10.11.2020

10 листопада 2020 року за сприяння методиста Методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради Наталі Гулюватої було проведену онлайн зустріч за допомогою платформи ZOOM, у якій взяли участь учителі іноземних мов закладів загальної середньої освіти міста Херсона.

До чого потрібно готуватися та на що потрібно звернути увагу під час підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов? На ці та інші запитання було надано вичерпні відповіді методистом організаційно-технологічного відділу Херсонського РЦОЯО Антоном Дробітько.

Під час веб-конференції учасники ознайомились із датами проведення ЗНО з іноземних мов, об’єктом їх контролю, із структурою та змістом сертифікаційних робіт з англійської, іспанської, німецької та французької мов, кількісним розподілом та формою тестових завдань. Особливу увагу організатори та учасники звернули на особливості складання державної підсумкової атестації у формі ЗНО у залежності від того, на якому рівні - стандарту чи профільному – вивчають іноземну мову майбутні випускники. Не обійшли стороною й схему нарахування балів і критерії оцінювання завдання № 59 частини «Письмо», а саме власного висловлення. Цікавою виявилась інформація про особливості зарахування результатів міжнародних мовних іспитів як оцінки за державну підсумкову атестацію.

Сподіваємось, що учасники онлайн зустрічі отримали всю необхідну інформацію стосовно зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов і будуть її активно використовувати в своїй роботі та під час підготовки випускників до ЗНО-2021.

 

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло