logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Для партнерів та друзів — англомовна версія вебсайту УЦОЯО
10.03.2023

Для легкої комунікації з іноземними колегами щодо особливостей організації та проведення за кордоном вступних випробувань до українських вишів ми створили сучасну англомовну версію вебсайту Українського центру оцінювання якості освіти.

Тут є вся актуальна інформація про нашу роботу: і про напрями діяльності УЦОЯО, і про його досягнення (а їх чимало), і стислі звіти про результати всіх проведених оцінювань (від ЗНО / НМТ, ЄВІ, ЄФВВ / МКТ, МТНК до незалежного тестування вчителів), а також підсумки надзвичайно важливих і не менш цікавих вітчизняних і міжнародних моніторингових досліджень.

Попри повномасштабну війну, яка внесла корективи в наше розмірене й почасти цілком упевнене в майбутньому життя, ми вистояли і продовжуємо виборювати свою свободу ー кожен на своєму місці. Команда Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти завдяки підтримці наших освітян і закордонних партнерів змогла забезпечити тогорічним українським абітурієнтам справедливий вступ до омріяних ними закладів вищої освіти України.

Ще більшою є наша радість від того, що ця плідна співпраця продовжується, а з нею зростає безпрецедентна підтримка України світом, готовність і відкритість колег з інших країн робити все можливе, щоб тестування відбулися.
Ми вже отримали кілька позитивних відповідей від європейських партнерів щодо створення у 2023 році ТЕЦ на території їхніх держав. Очікуємо на такі самі відповіді від колег з інших країн.

Водночас ми готові розширювати комунікацію, зокрема й щодо надання всієї необхідної інформації для проведення вступних іспитів.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло