logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Потенційні учасники НМТ створили понад 211 тисяч персональних кабінетів
21.04.2023

За три тижні від початку реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті створено вже понад 211 тисяч персональних кабінетів, близько 188 тисяч осіб уже отримали повідомлення про успішну реєстрацію і можливість сформувати сертифікат НМТ 2023 року.

Так, бажання проходити тестування в тимчасових екзаменаційних центрах, які будуть створені в Україні, виявили 169 573 особи, а за кордоном ー 18 364. Вибираючи предмет додаткового блоку, вступники надають перевагу історії України (109 455 осіб) й іноземним мовам (68 066 осіб). 27 123 особи виявили бажання складати третім предметом біологію, 4 026 осіб ー фізику, 2 673 особи ー хімію.

Нагадаємо: щоб зареєструватися, вступнику / вступниці потрібно за допомогою спеціального сервісу на нашому вебсайті створити персональний кабінет і виконати в ньому такі дії:

  • вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.

Звертаємо особливу увагу на таке: якщо вступник /вступниця не натисне на кнопку “Надіслати на обробку”, регіональний центр не зможе опрацювати інформацію, тож його / її не буде зареєстровано для участі в НМТ.

Також зауважимо, що в разі ненадання копій документів або надання копій, що не відповідають вимогам, йому / їй буде повідомлено про потребу виправити недоліки і зазначено їх перелік. Усунути помилки і повторно надіслати копії документів на перевірку до регіонального центру потрібно буде якнайшвидше, але не пізніше ніж 7 травня.

Тож після надсилання документів на обробку рекомендуємо заглядати до персонального кабінету, щоб не пропустити важливого повідомлення.

Так само до 7 травня в персональному кабінеті вступник / вступниця матиме змогу змінити навчальний предмет додаткового блоку, з якого він / вона бажає пройти тестування, чи населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ, чи вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.

Попри те, що реєстрація триватиме до 3 травня 2023 року (включно), радимо не зволікати, аби мати час для усунення недоліків чи внесення потрібних змін.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло