logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Відбулось ЗНО основної сесії з географії
24.06.2015

24 червня 2015 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з географії.

У Херсонській області під час ЗНО з географії працювало 7 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 3 – у м. Херсоні, 1 – у м. Новій Каховці, 1 – у м.  Каховці, 1 – у м. Цюрупинську, 1 – у м. Генічеську. Цього року тест з географії мали намір складати 1625 абітурієнтів, взяли участь 1230 учасників, що складає 76% від кількості зареєстрованих осіб.

На пунктах працювали: 260 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 7 працівників ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювало 7 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Зміст сертифікаційної роботи з географії визначено на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з географії для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та затверджено Міністерством освіти і науки України (наказ від 01.10.2014 р. № 1121).

Сертифікаційна робота зовнішнього незалежного оцінювання з географії у 2015 році складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, завдань з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів, а також завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Загальна кількість завдань тесту ЗНО з географії – 58, на виконання яких учасникам тестування відведено 150 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник ЗНО з географії, правильно виконавши всі завдання тесту – 92.

Відповіді до завдань тестів з географії буде розміщено 25 червня 2015 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО»). Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники ЗНО зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями сертифікаційної роботи з географії.

Для визначення результатів ЗНО з географії при регіональних центрах оцінювання якості освіти створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить «пороговий бал» тесту ЗНО з предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з географії відбудеться після 01 липня 2015 року. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, хто тест не склав.

За матеріалами сайту Academy.ks.ua

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло