logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Відбулось ЗНО основної сесії з хімії
26.06.2015

26 червня 2015 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з хімії.

У Херсонській області під час ЗНО з хімії працювало 6 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 2 – у м. Херсоні, 2 – у м. Новій Каховці, 1 – у м. Цюрупинську, 1 – у м. Генічеську. Цього року тест з хімії мали намір складати 1173 абітурієнта, взяли участь 924 учасника, що складає 79% від кількості зареєстрованих осіб.

На пунктах працювали: 191 педагогічний працівник (відповідальні, інструктори, чергові), 6 працівників ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювало 6 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Зміст сертифікаційної роботи визначено на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та затвердженої Міністерством освіти і науки України (наказ від 01.10.2014 р. № 1121). Матеріал програми ЗНО розподілено на чотири тематичні блоки: «Загальна хімія», «Неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Обчислення в хімії», котрі в свою чергу розподілено за розділами і темами.

Для розв’язання 54 завдань тесту з хімії абітурієнтам було відведено 150 хвилин. Тест складається із завдань чотирьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, на встановлення відповідності, на встановлення правильної послідовності, а також завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Максимальна кількість балів, що зможе отримати учасник зовнішнього незалежного оцінювання з хімії правильно виконавши всі завдання тесту, складає 86 тестових балів, які після визначення результату «порогового бала» тесту будуть конвертовані в рейтингову шкалу від 100 до 200 балів.

Відповіді до завдань тестів з хімії буде розміщено 26 червня 2015 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО»). Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники ЗНО зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями сертифікаційної роботи з хімії.

Для визначення результатів ЗНО з хімії при регіональних центрах оцінювання якості освіти створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить «пороговий бал» тесту ЗНО з предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії відбудеться після 03 липня 2015 року. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, хто тест не склав.

За матеріалами сайту Academy.ks.ua

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло