logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Сертифікація-2024: матеріали незалежного тестування
12.03.2024

9 березня 2024 року відбувся перший етап сертифікації вчителів початкових класів, української мови і літератури та математики незалежне тестування.

Тестування передбачало оцінювання предметних компетентностей учасників, рівня їхньої обізнаності в питаннях сучасних і традиційних методів та прийомів навчання, організації безпечного й комфортного середовища, планування освітнього процесу.

12 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розміщено тестові зошити із завданнями незалежного тестування фахових знань та вмінь, з якими працювали вчителі початкових класів, української мови і літератури та математики відповідно. А також оприлюднено правильні відповіді, тож учасники / учасниці сертифікації можуть себе перевірити.

Окрім того, протягом 19-22 березня щодня о 15:00 фахівці відділу сертифікації Українського центру оцінювання якості освіти в прямих етерах на YouTube-каналі центру коментуватимуть правильні відповіді до тестових завдань і відповідатимуть на запитання щодо них.

Нагадаємо: результати незалежного тестування та інформацію про допущення чи недопущення учасника / учасниці до наступного етапу сертифікації буде розміщено в кабінетах учасників сертифікації не пізніше 20 березня.

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло