logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
НМТ-2023: англійська мова

Яким буде зміст завдань блоку НМТ з англійської мови?

Зміст завдань блоку НМТ з англійської мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з англійської мови.

У 2023 році блок НМТ з англійської мови міститиме частини «Читання» та «Використання мови». Тест не міститиме завдань з аудіювання та завдань для надання письмової розгорнутої відповіді.


Яка структура блоку НМТ з англійської мови?

Усього в блоці НМТ з англійської мови буде 32 завдання, з-поміж яких:

  • 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді;
  • 11 завдань на встановлення відповідності;
  • 16 завдань на заповнення пропусків у тексті.

Як будуть оцінювати завдання блоку НМТ з англійської мови?

Завдання з англійської мови буде оцінено відповідно до схеми нарахування балів, застосовуваної в ЗНО. Тобто по 1 тестовому балу буде нараховано за кожну правильну відповідь на завдання з вибором однієї правильної відповіді, по 1 тестовому балу за кожну правильно визначену логічну пару в завданнях на встановлення відповідності та по 1 балу за кожен правильно вказаний варіант на заповнення пропусків у тексті.

Отже, за виконання завдань блоку НМТ з англійської мови можна отримати від 0 до 32 балів.

Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) ви знатимете після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання позитивного результату тестування з англійської мови за шкалою 100–200 балів вступнику необхідно буде набрати не менше 4 тестових балів. 


Як підготуватися до виконання завдань блоку НМТ з англійської мови?

Передусім, безперечно, варто продовжувати ретельно працювати над шкільною програмою з іноземної мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки, які проводять ваші вчителі, або уроки Всеукраїнської школи онлайн. А для самостійного тренування доречно використовувати:

К сожалению ваше время вышло