logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Питання і відповіді

  Як повернути кошти учасника ПЗНО-2022?

  Для повернення коштів ознайомтесь з інaормацією за посиланням

  Як відновити доступ до кабінета учасника ПЗНО-2022?

  Для відновлення доступу скористайтеся формою за посиланням


  Як зареєструватися для участі в НМТ?

  • • створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру;  за посиланням
  • • унести в персональному кабінеті особисті дані та інформацію щодо участі в НМТ;
  • • завантажити в персональному кабінеті в електронній формі (сканкопії та/або фотокопії) реєстраційні документи;
  • • підтвердити в персональному кабінеті бажання взяти участь у НМТ; 
  • • сформувати Сертифікат національного мультипредметного тесту 2023 року.

  Як дізнатися, чи успішна реєстрація?

  Оброблення документів триває не довше семи календарних днів із дня надсилання інформації абітурієнтом. За результатами оброблення документів регіональний центр оцінювання якості освіти приймає одне з таких рішень:

  • • підтвердити реєстрацію для участі в НМТ;
  • • повідомити про потребу в доопрацюванні наданої ним інформації та/або копій документів;
  • • відмовити в реєстрації для участі в НМТ.

  Рішення регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено у кабінеті учасника.

  Чи можна внести зміни до реєстраційних даних?

  Протягом періоду реєстрації та п’яти календарних днів із дня його завершення в персональному кабінеті учасник може змінити:

  1. назву навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
  2. населений пункт, у якому він бажає пройти НМТ.
  Як отримати Сертифікат учасника НМТ?

  У разі підтвердження регіональним центром оцінювання якості освіти реєстрації для участі в НМТ у кабінеті учасника з’явиться можливість сформувати Сертифікат.

  Як дізнатися, де проходити тестування?

  Інформацію про місце, дату, час проведення НМТ буде зазначено в запрошенні, що розмістять не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основних сесій НМТ у персональних кабінетах.

  Які документи потрібні для допуску до ТЕЦ?

  Для допуску до ТЕЦ учасник має пред’явити документ, що посвідчує особу та сертифікат учасника.

  Чи створюватимуть особливі умови для проходження НМТ

  Для учасників НМТ з особливими освітніми потребами, зумовленими станом здоров’я, відповідно до їхніх реєстраційних даних створюють особливі (спеціальні) умови, зазначені в Переліку особливих (спеціальних) умов, за кодами 0101, 0103, 0104, 0202, 0203, 0206, 0301, 0304, 0305, 0306, 0401, 0601, 0701, 0702. Для осіб, які потребують створення умови за кодом 0204, буде надано можливість змінювати масштаб зображення на екрані ПК. Технологія проведення НМТ не потребує створення умов за кодами 0102, 0105, 0201, 0501.

  Чи будуть дійсними для вступу до ЗВО у 2023 році результати тестів минулих років?

  Відповідно до Порядку прийому на навчання у 2023 році під час вступу до закладів вищої освіти будуть дійсними результати ЗНО 2020–2021 років, НМТ 2022–2023 років.

  Як зареєструватися для участі у НМТ вступникам, які не встигли отримати документ, що посвідчує особу та/або РНОКПП, але перебувають на ТОТ?

  Оскільки випускники з ТОТ можуть не мати реєстраційних документів з причин, що не залежали від їхніх дій та волі, і на які вони не могли вплинути, пропонуємо такий порядок дій. Необхідно звернутися до закладу загальної середньої освіти у якому випускник завершує навчання та виготовити довідку за формою. Така довідка приймається як документ, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП та підтверджує інформацію про освіту. У такому випадку реєстрація здійснюється на підставі свідоцтва про народження, довідки та заяви до регламентної комісії при регіональному центрі щодо реєстрації для участі в НМТ на підставі довідки.

  Як зареєструватися для участі в НМТ на додаткові сесії?

  Подання документів для участі в додаткових сесіях у межах часу, відведеного на основний період реєстрації, здійснюють особи, які не можуть пройти НМТ під час основних сесій у зв’язку з тим, що:

  1. у період проведення основних сесій НМТ (з 05 до 23 червня 2023 року) братимуть участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України;
  2. у період проведення основних сесій НМТ (з 05 до 23 червня 2023 року) складатимуть державні іспити;
  3. виявили бажання пройти НМТ у населеному пункті, у якому ТЕЦ буде створено лише під час додаткових сесій.

  Особи мають під час реєстрації вказати на потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій та завантажити сканкопію та/або фотокопію одного з документів, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях:

  • • копію наказу або іншого розпорядчого документа про участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах, турнірах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства молоді та спорту України, де зазначено прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи та період проведення відповідного заходу;
  • • довідку з місця навчання, де має бути зазначено дату складання особою державного іспиту, яка припадає на період проведення основних сесій НМТ.

  Інформацію про допуск / недопуск особи до участі в додаткових сесіях НМТ зазначають у її персональному кабінеті.


  Залишити питання
К сожалению ваше время вышло