logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Питання і відповіді

Шановні автори!

Працівники Херсонського регіонального центру на цій сторінці будуть відповідати лише на запитання щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України.  

Пропонуємо перелік наступних тем запитань:

  • - процедура проведення ЗНО;
  • - процедура проходження реєстрації;
  • - методика визначення результатів;
  • - загальні питання, що стосуються змісту тестів;
  • - організація перевірки сертифікаційних робіт учасників тестування;
  • - порядок подання та розгляд апеляцій;
  • - участь громадськості в контролі за проведенням тестування;
  • - проведення пробного тестування;
  • - загальні питання ЗНО.

Зверніть увагу! Питання, що не стосуються означених вище проблем, розглядатися не будуть.

Херсонський РЦОЯО залишає також за собою право не відповідати на запитання, що сформульовані некоректно, в образливій формі, з використанням ненормативної лексики.

Оформлюючи своє запитання, ознайомтесь з матеріалами, розміщеними у цьому розділі, можливо, відповідь на Ваше запитання вже надано.

Дякуємо за розуміння!


Тема: ЗНО
Лиза28.05.2020
Я не могу понять где в сертифікаті логін та пароль?!
Адміністратор28.05.2020

Добрий день! Номер Сертифіката - це Ваш логін, а PIN-код (чотирицифрове число) - це Ваш пароль.

Тема: Зно
Стас28.05.2020
Добрий день! Я загубив номер сертиффікату і пін на зно. Як це можно відновити
Адміністратор28.05.2020

Добрий день! У такому випадку Ви можете зробити дублікат Сертифіката, але у зв’язку із запровадженням в Україні додаткових протиепідемічних заходів, із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти призупинив видачу дублікатів Сертифікатів. Слідкуйте за оновленням інформації на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з приводу будь-яких змін з цього питання.

Тема: ЗНО
СП28.05.2020
Добрий день! Я загубив номер реєстраційної картки , і Не бачила ще свій сертифікат. Як можна відновити номер картки?
Адміністратор28.05.2020

Добрий день! Під час реєстрації Ваша реєстраційна картка формується і зберігається на Ваш персональний комп'ютер.

Тема: Загальні питання ЗНО
Оксана25.05.2020
Учень отримав міжнародний сертіфікат з англійської мови, який дає право виставити за ДПА 12 балів, але у звьязку з веденням карантину з 11 березня не встиг перерегиструватися на ЗНО( зняти ДПА з англійської мови). Коли це можна зробити? Чи буде виділятися час на зміни у регістрації?
Адміністратор25.05.2020

Добрий день! Ознайомтеся, будь ласка, з роз'ясненнями Міністерства освіти і науки України щодо особливостей зарахування сертифікатів (дипломів) міжнародних мовних іспитів з іноземної мови як державної підсумкової атестації у 2020 році.

Тема: Пробне ЗНО
Мічуріна Анастасія25.05.2020
Чому не має запрошення на пробне ЗНО? Ми оплатили 2 пробні ще в січні.
Адміністратор25.05.2020

Добрий день! З 1 червня в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО  буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких зазначаються адреси пунктів пробного тестування.

Тема: Регестрація до ЗНО
Дмитро25.05.2020
Добрий день, чи можу я відправити необхідні документи для реестрації до ЗНО на електронну пошту , у св'язку з тимчасовим перебуванням в місті Севастополь?
Адміністратор25.05.2020

Добрий день! Надсилати комплекти реєстраційних документів електронною поштою можуть категорії учасників, які проживають на тимчасово окупованій території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень. 

Тема: ЗНО по Английскому
Артем25.05.2020
Здравствуйте, у меня есть сертификат экзамена FCE, сдавал в марте, уровень В1, не хватило одного балла до В2, может ли этот сертификат засчитываться как результат ЗНО??
Адміністратор25.05.2020

Добрий день! Сертифікати (дипломи) міжнародних мовних іспитів з іноземних мов зараховуються як результати державної підсумкової атестації, при цьому необхідно враховувати період отримання відповідного сертифікату (диплома). Як результат  зовнішнього незалежного оцінювання сертифікати (дипломи)мовного іспиту  з відповідної іноземної мови не зараховуються. 

Тема: ЗНО 2020
Азіз25.05.2020
Я зараз перебуваю в АР Крим. Як мені вчинити, щоб вчасно пройти ЗНО?
Адміністратор25.05.2020

Добрий день! Відповідно до вказаної адреси пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання у запрошенні-перепустці Вам необхідно з'явитися у вказаний час на пункт проведення ЗНО з вказаним переліком документів для допуску.

Тема: Пробне ЗНО
Марія Ш24.05.2020
Виникла проблема с поштою, не можу відновити свій доступ до особистого кабінету
Адміністратор24.05.2020

Добрий день! Для отримання більш детальної інформації з Вашого питання зателефонуйте, будь ласка, за номером телефону (0552)46-00-62 (відділ інформаційних технологій).

Тема: Перенос места сдачи пробного ЗНО
Риндяєв Ігор23.05.2020
Возможен ли перенос места сдачи ПЗНО в связи с карантином? Или придётся ехать в Херсон сдавать?
Адміністратор23.05.2020

Добрий день! На жаль, відповідних змін щодо місця складання учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання не надходило.

Тема: ЗНО
Ирина18.05.2020
Якщо я дитини інвалідів чи можу я не складати ЗНО та які документи потрібні для цього?
Адміністратор18.05.2020

Добрий день! Для отримання більш детальної інформації з Вашого питання зателефонуйте, будь ласка, за номером телефону (0552)46-05-50 (організаційно-технологічний відділ).

Тема: видача дублікатів
Дмитро18.05.2020
Добрий день! Коли відновлять видачу дублікатів сертифікатів ЗНО ?
Адміністратор18.05.2020

Добрий день! Так, у зв’язку із запровадженням в Україні додаткових протиепідемічних заходів, із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти призупинив видачу дублікатів Сертифікатів. Слідкуйте за оновленням інформації на сайті Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з приводу будь-яких змін з цього питання.

Тема: Реєстрація на ЗНО
Дарія13.05.2020
Добрий день. Я вже зареєструвалася на ЗНО і отримала сертифікат, чи можу я додати ще один предмет? Якщо так, то що для цього потрібно зробити?
Адміністратор13.05.2020

Добрий день! Відповідні зміни вносяться у період перереєстрації, тобто у період з 03 лютого до 24 березня. 

Тема: Зміна місця проходження ЗНО для випускників минулих років
Єгор13.05.2020
Як змінити місце проходження ЗНО, якщо я сам реєструвався на ЗНО і є випускником минулих років?
Адміністратор13.05.2020

Добрий день! З огляду на ситуацію, що склалася, випускники закладів освіти можуть змінити місце проходження ЗНО. Першочергово таке право отримали учні, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти. Механізм внесення змін до реєстраційних даних для окремих випускників поточного року розміщено в «Кабінеті керівника закладу освіти». Зміна місця проведення ЗНО можлива лише за умови, що місце проживання і місце розташування закладу освіти розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км. Для внесення змін випускнику потрібно звернутися до особи, відповідальної за реєстрацію у його закладі освіти. Адміністратори закладів освіти мають подати інформацію про внесення змін до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 18 травня.

Тема: Реєстрація на ЗНО
Анастасія12.05.2020
Що робити якщо запрошення не прийде ? Так як із-за карантину переїхала в інше місто?
Адміністратор12.05.2020

Добрий день! Слідкуйте за оновленням інформації на Вашій інформаційній сторінці учасника ЗНО.

Залишити питання
К сожалению ваше время вышло