logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Відбулось ЗНО додаткової сесії з української мови та літератури
09.06.2015

09 червня 2015 року Український центр оцінювання якості освіти провів додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з української мови і літератури.

Учасниками додаткової сесії стали особи:

  • які не змогли взяти участь в основній сесії через причини, що не залежали від їх дій та волі, та на які вони не могли вплинути;
  • стосовно яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій;
  • які відбувають кримінальне покарання у закладах державної пенітенціарної служби України;
  • які проживають або проживали на окупованій території (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) і територіях, де здійснюється антитерористична операція та зареєструвалися на ЗНО у період з 21 лютого до 20 квітня.

До поважних причин, що перешкодили абітурієнту взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні під час основної сесії, належать:

  • участь у міжнародних змаганнях, конкурсах, олімпіадах, що включені до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України та Міністерства молоді та спорту України;
  • захворювання в період проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено медичною довідкою форми № 095/о, затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 лютого 2012 року №110, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 року за №661/20974, або копією листа непрацездатності;
  • смерть рідних по крові або по шлюбу;
  • стихійне лихо, пожежа, техногенна катастрофа в день або переддень проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • інші виняткові обставини, що унеможливили участь абітурієнта у проходженні зовнішнього оцінювання.

У Херсонській області працював один пункт тестування на базі Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов Херсонської міської ради. На додаткову сесію ЗНО з української мови і літератури було зареєстровано 68 осіб, з’явилося 47 учасників, що складає 69,1% від кількості зареєстрованих осіб. На пункті працювали: 18 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 1 працівник ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювала 1 уповноважена особа Українського центру оцінювання якості освіти.

У Херсонській області на базі закладів державної пенітенціарної служби України в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури взяла участь 31 особа: 14 осіб – з державного професійно-технічного навчального закладу «Дар’ївський навчальний центр №10», 12 осіб – з Північного навчального центру №90 і 20 осіб – з Білозерської виправної колонії Херсонської області №105.

Зміст сертифікаційних робіт з української мови і літератури базового та поглибленого рівнів визначено на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та укладено Українським центром оцінювання якості освіти.

Для осіб, які проживають або проживали на окупованій території і територіях, де здійснюється антитерористична операція, які через поважні причини не змогли взяти участь у додатковій сесії з української мови і літератури 09 червня 2015 року, повторну додаткову сесію з цього предмета буде проведено 27 червня 2015 року.

За матеріалами сайту Academy.ks.ua

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло