logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Відбулось ЗНО основної сесії з біології
17.06.2015

17 червня 2015 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з біології.

У Херсонській області під час ЗНО з біології працювало 15 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 5 – у м. Херсоні, 3 – у м. Новій Каховці, 2 – у м. Каховці, 2 – у м. Генічеську, 3 – у м. Цюрупинську.

Цього року тест з біології мали намір складати 3531 абітурієнтів, з’явилося 2728 учасників, що складає 77% від кількості зареєстрованих осіб.

На пункті працювали: 516 педагогічних працівників (відповідальні, інструктори, чергові), 15 працівників ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювали 15 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Зміст сертифікаційної роботи з біології визначено на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та затверджено Міністерством освіти і науки України (наказ від 01.10.2014 р. № 1121).

Сертифікаційна робота зовнішнього незалежного оцінювання з біології у 2015 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, а також завдань з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Загальна кількість завдань тесту ЗНО з біології – 50, на виконання яких учасникам тестування відведено 120 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник ЗНО з біології, правильно виконавши всі завдання тесту – 76.

Відповіді до завдань тестів з біології буде розміщено 18 червня 2015 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО»).

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники ЗНО зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями сертифікаційної роботи з біології.

Для визначення результатів ЗНО з біології при регіональних центрах оцінювання якості освіти будуть створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить «пороговий бал» тесту ЗНО з предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання. Оголошення результатів з біології відбудеться після 26 червня 2015 року.

Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, хто тест не склав.

За матеріалами сайту Academy.ks.ua

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло