logo
ХЕРСОНСЬКИЙ
РЕГІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР
ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ
Відбулось ЗНО основної сесії з історії України
19.06.2015

19 червня 2015 року Український центр оцінювання якості освіти провів зовнішнє незалежне оцінювання, під час якого абітурієнти мали можливість скласти тестування з історії України.

У Херсонській області під час ЗНО з історії України працювало 20 пунктів проведення зовнішнього незалежного оцінювання: 10 – у м. Херсоні, 3 – у м. Новій Каховці, 2 – у м. Каховці, 2 – у м. Генічеську, 3 – у м. Цюрупинську. Цього року тест з історії Україна мали намір складати 4804 абітурієнтів, взяли участь – 3886 осіб, що складає 81% від кількості зареєстрованих.

На пунктах працювали: 752 педагогічні працівники (відповідальні, інструктори, чергові), 20 працівників ДСО при МВС. Контроль за проведенням зовнішнього незалежного оцінювання здійснювало 20 уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти.

Зміст сертифікаційної роботи з історії України визначено на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти та затверджено Міністерством освіти і науки України (наказ від 01.10.2014 р. № 1121).

Сертифікаційна робота зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2015 році складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності, а також завдань з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей. Загальна кількість завдань тесту ЗНО з історії України – 56, на виконання яких учасникам тестування було відведено 135 хвилин.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати учасник ЗНО з історії України, правильно виконавши всі завдання тесту – 90.

Відповіді до завдань тестів з історії України буде розміщено 20 червня 2015 року на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти (розділ «Визначення результатів ЗНО»). Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники ЗНО зможуть визначити власний тестовий бал за всіма завданнями сертифікаційної роботи з історії України.

Для визначення результатів ЗНО з історії України при регіональних центрах оцінювання якості освіти створені групи експертів, які після аналізу виконаних учасниками завдань тесту встановлять кількість тестових балів, що визначить «пороговий бал» тесту ЗНО з предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України відбудеться після 01 липня 2015 року. Усі абітурієнти, результати яких будуть не нижчими від «порогового бала», отримають оцінку за шкалою 100–200 балів та матимуть право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання. Учасники ЗНО, які не подолають визначений «пороговий бал», уважатимуться такими, хто тест не склав.

За матеріалами сайту Academy.ks.ua

повернутися до переліку новин
К сожалению ваше время вышло